fotmar.com.pl

pomysl na oryginalna sesje zdjeciowa

pomysl na oryginalna sesje zdjeciowa

Afirmacja 8 – „Jestem wdzięczny za świeże powietrze, które przychodzi przez okno.”

Qigong Ćwiczenie 8 – Usiądź obok swojej otwartym oknie, gdzie jest świeże powietrze (nie siedzieć bezpośrednio w projekcie i jeśli jest chłodno, upewnij się, że połączą się ciepło), WDYCHAĆ rozwinąć swój umysł, aby poczuć i zapach świeżego powietrza i powiedzieć sobie: „Jestem wdzięczna za świeże powietrze …” wydech i powiedzieć sobie: „…, które przychodzi przez okno.” Powtórz tę czynność dla 5-10 minut. Wiedzieć, że świeże powietrze jest dobre dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

9. Spędzić trochę dzienne na zewnątrz

Na zewnątrz, w stosunku do środka, jest uważany za Yang. Daytime jest yang i dlatego energetyzujący. Nie ma to jak jasne zewnątrz, powietrze, drzewa, przyroda, dom pogrzebowy warszawa a zwłaszcza światła. Iść na spacer. Tylko biorąc szybki spacer, nawet tylko w dół ulicy iz powrotem, można oczyścić umysł i podnieść nastrój.

Afirmacja 9 – „Spacerując w świetle dziennym czuje się świetnie To daje mi energię i podnosi mój nastrój..

Qigong Ćwiczenie 9 – Poświęć kilka oddechów brzucha i odpocząć. Jak idziesz wdychać do liczby swoich śladach 1-2-3-4, a następnie wydech do hrabiego swoimi śladami 1-2-3-4. Powtórzyć dla kilku cykli dopóki masz ten wzór dzieje ładnie (wyregulować oddech lub szybkość chodzenia, jeśli to konieczne). Wdech 1-2-3-4, gdy mówisz do siebie, „Spacerując w świetle dziennym czuje się świetnie …” wydech 1-2-3-4- podczas gdy mówisz do siebie: „… To daje mi energię i podnosi mój nastrój. ” Upewnij się, że uśmiech na końcu każdego oddechu i powtórz to dla całego spacer.

10. Poświęć trochę nocnych poza

Nocna jest niesamowite czas na świeżym powietrzu. W porównaniu do dziennych jest Yin, a tym samym może mieć ogromny uspokajający i kojący wpływ na umysł i ducha.

– autor artykułu